Обрати та відкрити депозити фізичних осіб в Україні на приємних умовах

Дуже хочеш зберегти свої тяжко зароблені кошти та наростити їх? Рекомендуємо подумати про депозити фізичних осіб . Проте варто брати до уваги, що різноманітних видів депозитів сьогодні існує чимало і кожен з них володіє своїми особливими деталями. Де відшукати підходящі умови, щоб обрати ставки по депозитах? На дану тему ми й поговоримо нижче.

Базові фінансові типи депозитних внесків в Україні

Депозит на певний термін. Цей вид депозиту не настільки ліквідний, як інший, але він приносить більш високий процентний дохід.

Депозит до запитання не має конкретного терміну та може повернутися на вимогу клієнта.

Де та як краще обрати процентні депозити?

Види депозитів:

  1. Серед звичних варіантів вкладів зустрічається ощадний депозит, який включає в себе початкові досить прості умови та порівняно низьку ставку за відсотками. Досить часто банки виконують капіталізацію клієнтських вкладів, що означає нарахування відсотків до головної суми внеску. На момент нарахування відсотків отримана сума надходить на базовий рахунок.
  2. Депозит накопичувального виду створений для тих, хто має бажання не просто надійно зберігати власні гроші, але й збирати їх. У разі бажання купівлі автомобіля чи власного житла даний вид виступає справжньою знахідкою.
  3. Розрахунковий депозит представляє собою регулярну виплату фіксованої суми з відсотків внеску, що узгоджується в договорі.
  4. Для працівників того ж таки банку чи громадян пенсійного віку часто представляються на вибір депозити спеціалізованого виду, які передбачають певні унікальні умови.
  5. Якщо наявна потреба відкрити рахунок не виключно в гривні більш доцільним стане депозит валютного виду. Так банківські вкладники мають змогу не лише мати постійний та фіксований дохід за процентною ставкою, але й не перейматись за свої активи на рахунку у разі зниження курсу національної валюти.
  6. Мультивалютний депозит розроблений спеціально для тих, хто бажає проводити періодичну конвертацію коштів між різними валютами без втрати нарахованих відсотків.
  7. Для банківських вкладників, які бажають отримувати регулярні нарахування не лише за відсотковою ставкою, але й за вартістю дорогоцінних металів на ринку, підійде депозит металевого характеру.

Депозит: варто чи ні?

На депозитному рахунку ваші кошти можуть не просто надійно зберігатись в банку, але й трудитись на себе, приносячи регулярний прибуток. Елементарно щоб зберегти та накопичити власні кошти вистачить просто відкрити депозит у банку. Потрібно просто з ретельністю враховувати всі плюси та недоліки, і вибирати правильний банк. 

Категории: 

Опубликовано 06.07.2021 14:28